HAKKIMIZDA – Sihirli Boyalar

REFERANSLARIMIZ

BİZ KİMİZ

Her şey aslında 2013 yılında aldığımız bir kararla başladı. Faaliyet alanımızın çerçevesini çok net belirledik. “Biz sadece niş boyaların Türkiye resmi distribütörü olacağız”. Bu kararlılığımızdan asla ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyetini de pusulamız yapıp, yedi yılımızı tamamladık. Bu süre zarfında, müşterilerimizin taleplerini daima dikkate aldık. 2019 yılı Haziran ayı itibariyle, ithal ettiğimiz niş boyaları daha da geliştirip, ek fonksiyonlar katarak, Türkiye de üretmeye başladık. Yaptığımız ve inandığımız her şey, mevcut duruma karşı bir meydan okumadır. Çünkü biz, farklı bir biçimde düşünmeye inanırız. Ürünlerimizin yenilikçi olması, estetik durması, sağlıklı olması, yaratıcılık geliştirmesi ve doğa dostu olması yaşama anlam katar. Bugüne kadar, dünyanın ve Türkiye’nin en önde gelen firmalarının toplantı odalarının duvarlarını, onlarca okulun sınıf duvarını yaratıcı ve fonksiyonel forma dönüştürdük. 2020 yılında da, yeni rotamız global pazarlar.

AMACIMIZ

Koşulsuz Müşteri memnuniyeti , yüksek hizmet kalitesi, doğa dostu ve sağlıklı özel boyalar konusunda, yerel'de ve global'de müşterilerin ilk tercihi olmak ve sürdürülebilir fırsatlar yaratmak.

VAROLUŞ NEDENİMİZ

Sıra dışı boyalar denilince ilk akla gelen, sürekli gelişen ve çalışanlarını geliştiren, toplum bilincini işine yansıtan, müşterileri için en sıra dışı, en yaratıcı boyaları üreten ve en rekabetçi fiyatla sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamış bir marka olmak

Artık toplantılarınız çok daha keyifli ve eğlenceli...
Müşterilerinizi, doğrudan duvarlarınıza yazarak şaşırtmaya var mısınız ?

Duvarınızın rengini koruyarak, yüzeyini yazılabilir ve silinebilir bir formata çeviren, yaratıcı, estetik çözümler sunan, şeffaf, su bazlı ve yarı mat ciladır.

SİHİRLİ BOYALAR

Marker kalemlerle yazılabilir ve silinebilir alanlar oluşturur.

Piyasadaki en iyi performansa sahip yarı mat ciladır.

Su bazlıdır ve kimyasal içermez.Yaratıcılığı arttırır ve özgür mekanlar yaratır.

Yukarı