Hakkımızda

Hikayemiz

Sihirli Boyalar olarak, heyecanımızı her daim canlı tutan, ürünlerimizin niş, yaratıcı, eğlenceli ve sıra dışı olmasıdır. 2013 yılında, Türkiye de hiç olmayan niş boyaların resmi distribütörlüğü ile başlayan sürecimiz, her geçen gün, yeni ürünlerle daha da büyümektedir. Bu kararlılığımızdan asla ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyetini de pusulamız yaparak, sekiz yılımızı tamamladık. Yaptığımız ve inandığımız her şey, mevcut duruma karşı bir meydan okumadır. Çünkü biz, farklı bir biçimde düşünmeye inanırız.

Ürünlerimizin yenilikçi olması, estetik durması, sağlıklı olması, yaratıcılık geliştirmesi ve doğa dostu olması yaşama anlam katar. Bugüne kadar, yüzlerce firmanın, toplantı odalarının duvarlarını, onlarca okulun sınıf duvarlarını yaratıcı ve fonksiyonel formata dönüştürdük.Pandemi dönemi ile birlikte bir çoğumuz, işlerimizi  evlerimizden yönetmeye başladık.  Bu süreçte, evden çalışmalarımızı kolaylaştıracak, online toplantı esnasında, duvarda, anlatılacakları üzerine yazarak anlatabilecek, iş programlarını düzenleyecek, hem keyifli, hem de uygun maliyetli “YAZ SİL KAĞIT” projemizi geliştirdik. Duvara statik olarak tutunabilen ve marker kalemlerle, yazılıp silinebilen YAZ SİL KAĞIT, Pandemi döneminde bir çok kurumsal firmamızın en tercih ettiği ürün oldu.

2022 yılında da yeni rotamız global pazarlar.

2013'TEN BERİ İLK GÜNKÜ HEYECAN İLE...

Amacımız

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Yüksek hizmet kalitesi
  • Doğa dostu ve sağlıklı özel boyalar konusunda, yerel de ve globalde müşterilerin ilk tercihi olmak
  • Sürdürülebilir fırsatlar yaratmak

Varoluş Nedenimiz

  • Sürekli gelişen ve çalışanlarını geliştiren,
  • Toplum bilincini işine yansıtan,
  • Müşterileri için en sıra dışı, en yaratıcı ürünleri rekabetçi fiyata sunan
  • Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamış bir marka olmak.

Bazı Referanslarımız

Sihrimizin dokunduğu sayılar...

İşimiz insanlarla ama sayılarla da aramız iyi.

2013
KURULUŞ TARİHİ
10000
MUTLU MÜŞTERİ
190
ÇALIŞTIĞIMIZ KURUM
2
OFİS
12
EKİP ÜYESİ
750
KURUMSAL PROJE

ATV - İş Dünyası Programı

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Müşterimizin Yorumu

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.