HER ŞEY 2013 YILINDA ALDIĞIMIZ KARARLA BAŞLADI...

Sihirli Hikayemiz

Faaliyet alanımızın çerçevesini çok net belirledik: “Biz sadece niş boyaların Türkiye resmi distribütörü olacağız”.

Bu kararlılığımızdan asla ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyetini de pusulamız yapıp sekiz yılımızı tamamladık. Bu süre zarfında, müşterilerimizin taleplerini daima dikkate aldık.

2019 yılı Haziran ayı itibariyle, ithal ettiğimiz niş boyaları daha da geliştirip, ek fonksiyonlar katarak, Türkiye de üretmeye başladık. Yaptığımız ve inandığımız her şey, mevcut duruma karşı bir meydan okumadır. Çünkü biz, farklı bir biçimde düşünmeye inanırız.

Ürünlerimizin yenilikçi olması, estetik durması, sağlıklı olması, yaratıcılık geliştirmesi ve doğa dostu olması yaşama anlam katar. Bugüne kadar, dünyanın ve Türkiye’nin en önde gelen firmalarının toplantı odalarının duvarlarını, onlarca okulun sınıf duvarını yaratıcı ve fonksiyonel forma dönüştürdük.

2022 yılında da yeni rotamız global pazarlar.
2013'TEN BERİ İLK GÜN Kİ HEYECAN İLE...

Amacımız

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, yüksek hizmet kalitesi, doğa dostu ve sağlıklı özel boyalar konusunda, yerelde ve globalde müşterilerin ilk tercihi olmak ve sürdürülebilir fırsatlar yaratmak.

Varoluş Nedenimiz

Sıra dışı boyalar denilince ilk akla gelen, sürekli gelişen ve çalışanlarını geliştiren, toplum bilincini işine yansıtan, müşterileri için en sıra dışı, en yaratıcı boyaları üreten ve en rekabetçi fiyatla sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamış bir marka olmak.

Artık toplantılarınız çok daha keyifli ve eğlenceli… Müşterilerinizi, doğrudan duvarlarınıza yazarak şaşırtmaya var mısınız ?

Duvarınızın rengini koruyarak, yüzeyini yazılabilir ve silinebilir bir formata çeviren, yaratıcı, estetik çözümler sunan, şeffaf, su bazlı ve yarı mat ciladır.
SİHİRLİ KAHRAMANLARIMIZIN BAŞARDIKLARI

Bazı Referanslarımız

Sihrimizin dokunduğu sayılar...

İşimiz insanlarla ama sayılarla da aramız iyi.

2013
KURULUŞ TARİHİ
10000
MUTLU MÜŞTERİ
190
ÇALIŞTIĞIMIZ KURUM
2
OFİS
12
EKİP ÜYESİ
750
KURUMSAL PROJE

ATV - İş Dünyası Programı

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Müşterimizin Yorumu

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.