Yaz-Sil Projeksiyon – Sihirli Boyalar

YAZ SİL BOYA PROJEKSİYON
SIKÇA SORULAN SORULAR

Yaz Sil Boya su bazlıdır,insan sağlığını tehdit eden maddeler içermez. Boya kapları geri dönüşümlü malzemedendir, doğa dostudur. 

 

Ofislerimizde, okullarımızda yeterince verimli kullanamadığımız duvarlar, daha eğlenceli, daha yaratıcı ve daha fonksiyonel bir formata dönüşebilseydi nasıl olurdu? Yaz Sil Boya ile bu hayaller artık gerçeğe dönüşüyor. Önceden su bazlı boya ile boyanmış duvarı, hem yazı tahtasına hem de projeksiyon perdesine dönüştüren şeffaf yarı mat ciladır.

Tabiki. Duvarınıza projeksiyon perdesi asmanıza, ya da yazı tahtası takmanıza gerek yok. Tek ürün iki fonksiyon, üstelik duvarınızın rengi dahi değişmeden

Normal projeksiyon perdesi üzerine görüntüyü yansıttığınızda perde üzerine yazarak bir şeyler anlatamazsınız, oysaki yaz sil boya uygulanmış duvar yüzeyine projeksiyonu yansıtıp, aynı yüzeye yazıp çizip silebilirsiniz.

Duvarınızı hem projeksiyon perdesi hem de yazı tahtası gibi kullanmak isterseniz, son kat su bazlı boyasının mutlaka açık renk (beyaz, bej, krem…) su bazlı boya ile boyanmış olması gerek.

Eğer sadece duvara doğrudan yazmak için kullanacaksanız (projeksiyon yansıtılmayacaksa), duvarın son kat boyasının rengi önemli değildir. Yaz sil boya uygulanan yüzey duvarın rengini değiştirmez.

Evet sağlar. Normalde hem projeksiyon perdesi, hem de yazı tahtası satın almanız gerekirken, sadece YAZ SİL PROJEKSİYON boyası ile her iki fonksiyonu da gerçekleştirebilirsiniz.

Projeksiyon yansıtılabilmesi için 1 gün, yazılıp silinebilmesi için 1 hafta beklemek yeterlidir.

Edding ya da Sihirli Boyalar Marker kalemleri ile yazılmalıdır. Bu marka kalemlerin dışındaki kalemler için garanti verilemez.

Yüzey temizliğinde sadece mikrofiber temizlik bezi kullanılmalıdır. Keçe vb ürünler yüzeyde zamanla deformasyona sebebiyet verebilir ve lekelenme yapabilir, o nedenle kesinlikle kullanılmamalıdır. Haftada bir kez, Sihirli Boyalar temizle spreyi ile yapacağınız yüzey temizliği, uzun süreli kullanım için yeterlidir.

Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey üzerine uygulayabilirsiniz. 

 

2m2 ve 5 m2 opsiyonlarımız vardır. Alanınızı ölçüp tespit ettikten sonra, size uygun metrajdaki ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Firmamızla irtibata geçerek ya da web sitemizden kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz.  

 

Zemin yukarıda belirtildiği koşulları sağlıyorsa (Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey), ürün ile birlikte verilen uygulama kılavuzu dikkate alınarak uygulamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Zemin yapısı belirtilen şartları yeterince sağlamıyorsa, zemin hazırlığı için, firmamızı arayarak, uygulama ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

 

Yukarı