Yaz-Sil Çocuk – Sihirli Boyalar

“BIRAKIN ÇOCUKLAR DUVARLARA ÖZGÜRCE YAZIP SİLSİNLER”


YAZ SİL ÇOCUK KİTİ - SIKÇA SORULAN SORULAR

Yaz Sil Çocuk kiti, yoğun çalışan ve çocuğunun gelişimine önem veren Ebeveynler için hazırlanmış bir boya kitidir. Kit içerisindeki boya şeffaftır ve su bazlıdır.Kit içerisinde boya uygulanırken gerekebilecek her türlü malzeme mevcuttur. Çocuğunuzun odalarındaki duvarlar, daha eğlenceli, daha yaratıcı ve daha fonksiyonel bir formata dönüşebilseydi nasıl olurdu? Yaz Sil Boya ile bu hayaller artık gerçeğe dönüşüyor.

Kadife Rulo, Rulo Sapı, Karıştırma Tablası, S1 Ürünü, S2 Ürünü, Maskeleme Bandı, Karıştırma Çubuğu, Mikrofiber Silgi, Sihirli Boyalar Marker Kalem

12 saat sonra dokunabilme kuruluğuna gelir. Yazılıp silinebilmesi için 1 hafta beklemek yeterlidir.

Edding ya da Sihirli Boyalar Marker kalemleri ile yazılmalıdır. Bu marka kalemlerin dışındaki kalemler için garanti verilemez.

Yüzey temizliğinde sadece mikrofiber temizlik bezi kullanılmalıdır. Keçe vb ürünler yüzeyde zamanla deformasyona sebebiyet verebilir ve lekelenme yapabilir, o nedenle kesinlikle kullanılmamalıdır. Haftada bir kez, Sihirli Boyalar temizle spreyi ile yapacağınız yüzey temizliği, uzun süreli kullanım için yeterlidir.

Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey üzerine uygulayabilirsiniz.

Kit içerisindeki boya 2 m2 alan kaplar. Alanınızı ölçün. Daha fazla gerekiyorsa firmamızı arayın.

Firmamızla irtibata geçerek ya da web sitemizden kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz.

Zemin yukarıda belirtildiği koşulları sağlıyorsa (Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey), ürün ile birlikte verilen uygulama kılavuzu dikkate alınarak uygulamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Zemin yapısı belirtilen şartları yeterince sağlamıyorsa, zemin hazırlığı için, firmamızı arayarak, uygulama ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Yaz Sil Boya su bazlıdır, insan sağlığını tehdit eden maddeler içermez. Boya kapları geri dönüşümlü malzemedendir, doğa dostudur.

Yukarı