Magneto Kurumsal – Sihirli Boyalar

MAGNETO MIKNATISLI BOYA
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ofis toplantı odalarında, eğitim ve seminer salonlarında, okul sınıflarında, mutfakta, cafeler’de ve notlarımızı, projelerimizi neodium mıknatıslarla doğrudan duvarlara tuttursaydık nasıl olurdu? Duvarlarınıza 2 kat uygulayacağınız MAGNETO ile duvarlarınızı notlarınızı kolaylıkla asacağınız panolara dönüştürebilirsiniz.

Tabiki. MAGNETO uygulanmış duvara notlarınızı neodyum mıknatıslarla tuttururken, tebeşirle de yazıp çizip silebilirsiniz. Tek ürün iki fonksiyon

Normal karatahta boyası üzerine tebeşirlerle yazabilirsiniz fakat notlarınızı asamazsınız, oysaki MAGNETO uygulanmış duvara ister tebeşirle yazın, ister notlarınızı asın. Seçim sizin

MAGNETO siyah renkte bir boyadır. Eğer siyah görünmesini istemiyorsanız, duvarınızın rengine boyayıp bütünlük sağlayabilirsiniz. Üzeri boyanan MAGNETO, artık tebeşirle yazılamaz fakat magnet çekim özelliğini kaybetmez.

Evet sağlar. Normalde hem karatahta, hem de mantar pano almanız gerekirken, sadece MAGNETO – MIKNATISLI BOYA ile her iki fonksiyonu da gerçekleştirebilirsiniz.

Notların neodium mıknatıslarla asılabilmesi için 1 saat, tebeşirle yazılabilmesi için 1 gün beklemek yeterlidir.

Neodyum Magnet olması yüzeye daha sıkı tutunmasını sağlar. Diğer magnetler daha 

zayıf kalmaktadır. 

 

GIOTTO marka tozsuz tebeşirleri öneriyoruz. Dermatolojik olarak test edilmiş GIOTTO marka tozsuz tebeşirlerle yazılan yüzeyler, sadece mikro fiber temizlik bezleri ile temizlenmelidir. Keçe vb ürünler yüzeyde zamanla deformasyona sebebiyet verebilir ve lekelenme yapabilir, o nedenle kesinlikle kullanılmamalıdır. 

 

Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey üzerine uygulayabilirsiniz. 

 

Firmamızla irtibata geçerek ya da web sitemizden kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz. 

 

Zemin yukarıda belirtildiği koşulları sağlıyorsa (Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey), ürün ile birlikte verilen uygulama kılavuzu dikkate alınarak uygulamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Zemin yapısı belirtilen şartları yeterince sağlamıyorsa, zemin hazırlığı için, firmamızı arayarak, uygulama ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

 

Yukarı