Magneto Çocuk – Sihirli Boyalar

"MAGNETO İLE DUVARDA PUZZLE KEYFİ"


MAGNETO- ÇOCUK KİTİ - SIKÇA SORULAN SORULAR

Hayır gerekmez. Uygulama esnasında gereken her şey kutunun içerisinde mevcuttur.
Kutu içerisinden çıkan uygulama kitapçığını, uygulama öncesinde mutlaka okuyunuz.
Yanlış uygulamalardan firmamız sorumlu değildir.

MAGNETO çocuk kiti ile Türkiye de ilk defa duvarda puzzle keyfini başlattık. Çocuklar artık yerde, masada, buzdolabı kapağında değil, doğrudan duvar da puzzle yapmanın keyfini sürecekler.

Evet sağlar. Normalde hem karatahta, hem de mantar pano almanız gerekirken, sadece MAGNETO – Çocuk kiti ile her iki fonksiyonu da gerçekleştirebilirsiniz.

Kutu içerisinden çıkan arkası magnetli harfler ve rakamları, uygulamadan 1 saat sonra yüzeye tutturabilirsiniz. Tebeşirle yazılabilmesi için 1 gün beklemek gerekir.

Neodyum Magnet olması yüzeye daha sıkı tutunmasını sağlar. Diğer magnetler daha
zayıf kalmaktadır.

GIOTTO marka tozsuz tebeşirleri öneriyoruz. Dermatolojik olarak test edilmiş GIOTTO marka tozsuz tebeşirlerle yazılan yüzeyler, sadece mikro fiber temizlik bezleri ile temizlenmelidir. Keçe vb ürünler yüzeyde zamanla deformasyona sebebiyet verebilir ve lekelenme yapabilir, o nedenle kesinlikle kullanılmamalıdır.

Yazılamaz. Yazılabilmesi için, bu yüzey üzerine SİHİRLİ BOYALAR- YAZ SİL cilası da uygulanmış olmalıdır.

Macunu Uygulanmış, astarlanmış ve son kat boyası su bazlı boya ile boyanmış, pürüzsüz bir yüzey üzerine uygulayabilirsiniz.

Firmamızla irtibata geçerek ya da web sitemizden kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz.

Kendiniz de yapabilirsiniz. Zemin yapısı belirtilen şartları yeterince sağlamıyorsa, zemin hazırlığı için, firmamızı arayarak, uygulama ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

MAGNETO – çocuk kiti sağlıklıdır, demir tozundan oluşur ve insan sağlığını tehdit eden maddeler içermez. Boya kapları geri dönüşümlü malzemedendir, doğa dostudur.

Yukarı