Yorumlar

ERA ŞEHİRCİLİK MİM. MÜŞ. LTD . ŞTİ.

Deniz Erkoca - İç Mimar

Mimarlık ofisi olduğumuz için duvarları bu kadar aktif kullanabilmek bizim için çok faydalı oldu. Duvarda yaptığımız çalışmalar, ekip toplantılarında bize avantaj sağlamasının yanında, çizimlerimizin oluşturduğu renk ofisimize tasarım anlamında bir doku getiriyor.


FORD OTOMOTİV SAN. A.Ş.

Ayça Odabaşı - Ürün Geliştirme Dizayn Stüdyo Müdürü

Çok kullanışlı, modern ve her türlü mekanla uyumlu. Klasik whiteboardlar gibi yer kaplamıyor.


OKYANUS OKULLARI

Hamit Bekçi - Üstün Zekalılar ve Yetenekliler Ana Bölüm Başkanı

Öğrencilerin yaparak - yaşayarak öğrenmesini desteklemekle birlikte; zaman yönetimi ve pratiklik açısından etkili bir üründür. Öğrencilerin hayal gücünü kullanarak yaratıcılıklarını geliştirme imkânı sunmaktadır. Kolay temizlenebilmesi ve leke tutmaması sağlıklı bir eğitim - öğretim ortamı oluşturulmasını sağlamaktadır. Öğrenciler bu ürünü zevkle kullanmakta, velilerimizden ise pozitif geri dönüşler almaktayız.


HDI SİGORTA

Özlem Kalkan - İnsan Kaynakları ve İdari İşler Grup Müdürü

“Smart Wall Paint uygulamasını toplantı ve eğitim odalarımızda keyifle kullanıyoruz. Bize geniş alanda özgürce hareket etme imkanı sağladığı için çok memnunuz.”


VKV KOÇ ÖZEL ORTAOKULU

Eda Aydemir - VKV Koç Özel Ortaokulu / Matematik Bölüm Başkanı

"21.yüzyılın matematik sınıfını yaratmak için yola çıktığımızda, ilk adımımız, akıllı da olsa öğrencileri beyaz tahtanın fiziki sınırlamalarından kurtarmaktı. Smart wall paint ile sınıfın dört bir yanını öğrenciler için interaktif kılmak, saydam renkli Smart Wall Paint ile sınıfı matematiksel konseptler ile özelleştirmek öğrencilerin derse ilgi ve motivasyonunu gözle görülebilir ölçü de arttırdı. Çıktığımız bu yolda Smart Wall Paint’in geri dönüşü yüksek bir yatırım olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim."


THYSSEN KRUPP ASANSÖR SAN. VE TİC. A.Ş

Savaş Eren - İdari İşler Sorumlusu

Süper bir ürün… gerçekten sihirli bir boya… her yer not defteri artık… yer sorunu planlamasına son….


SIEMENS

Mehmet Güven - Siemens Bakım Onarım Yetkilisi

Yazı tahtası maliyeti montaj, sökme taşımadan doğan maliyetleri ortadan kaldırıyor. Kısacası kolaylık.