iha.com.tr Sihirli Boya Haberi

Sihirli boyalarla stres atın;
Avrupa'nın birçok ülkesinde büyük ilgi gören ve stres attıran sihirli boyalar (Smart Wall Paint) ülkemizde de büyük ilgi görüyor.

Sınıfların duvarlarına, sıraların üzerine, toplantı salonlarına, evlerde çocuk odalarına uygulanabilen sihirli boyalar, 7'den 70'e herkesi eğlendiriyor. Sihirli Boyalar Yönetim Kurulu Başkanı Tuba Alaylı, eğlence ile stresi yok eden ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde büyük ilgi gören sihirli boyaların satışına Türkiye'de de başlandığını söyledi. Metal, ahşap, cam, sıva, beton, alçıpan gibi her türlü yüzeye uygulanabilen boyanın üzerine, yazılar yazıp, resimler yapılabileceğini belirten Boğaziçi Üniversitesi mezunu genç iş kadını Tuba Alaylı, “Sihirli boyalarla hayatı önce eğlenceli hale getiriyoruz. Duvarlara resim yapıp yazı yazanlar böylece eğlenirken stres atmış oluyorlar" dedi. Alaylı eğlenceli sihirli boyaların Avrupa'da, yılın en iyi ofis ürünü seçildiğini sözlerine ekledi.

“BÜYÜK ŞİRKETLER İLGİ GÖSTERİYOR”
İçlerinden geldiği gibi duvarlara yazılar yazıp, resimler yapan çalışanların, stres oranlarının azaldığını ve iş performanslarının ciddi oranda arttığını belirten genç iş kadını Tuba Alaylı, "Bugüne kadar firmalarımız, takım çalışmalarında, beyin fırtınası yapıp, fikirlerini yazmak için beyaz tahtaları kullanıyorlardı. Sadece eğlenceli mekanlar oluşturmakla kalmadık, sınırlı yazı alanı sıkıntısına da çözüm getirmiş olduk. Artık firmalarımız, birebir beyaz tahta işlevselliği sağlayan boyamızı, duvarlarına uygulayarak sınırsız yazmanın keyfine varıyorlar. Sıkıcı toplantılar da, daha eğlenceli hale gelmeye başlıyor. Sloganımızda belirttiğimiz gibi ‘Yazın, çizin sonra sil gitsin.’ Özellikle ülkemizdeki büyük şirketler sihirli boyalara büyük ilgi gösteriyor" dedi. İZMİR

Web sayfası adresi için tıklayınız.